Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2018/2019

 

DYŻURY NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp.

Nazwisko i Imię

Termin dyżuru

Dzień tygodnia

godzina

 od do

  1.  

Apostoł Marcin

 

 

  1.  

Bukita Irena

Poniedziałek

11:30-12:15

  1.  

Balawajder Bogusław

poniedziałek

13:20-14:05

  1.  

Ciaptacz  Andrzej

poniedziałek

08:50-09:30

  1.  

Czesak Lucyna

poniedziałek

10:35-11:20

  1.  

Dąbrowska Beata

poniedziałek

wtorek

17:30-18:00

  1.  

Drwal Andrzej

 

 

  1.  

Fidzińska Barbara

środa

9:40-10:25

  1.  

Fluda Szymon

wtorek

11:30-12:15

  1.  

Frejc Wiesław

wtorek

10:30-11:15

  1.  

Gałuszka Elżbieta

poniedziałek

09:40-10:25

  1.  

Gawin Ewa

czwartek

10:35-11:20

  1.  

Gawlik Leszek

poniedziałek

08:50-09:35

  1.  

Gąsior Urszula

środa

 

8:45-9:35

  1.  

Gąsiorowska Hanna

środa

12:25-13:10

  1.  

Gerc-Tobiczyk Justyna

poniedziałek

9:40-10:25

  1.  

Gorczyca Robert

 

 

  1.  

Grzesiński Mariusz

czwartek

17:30-18:00

  1.  

Habela Halina

piątek

9:40-10:25

  1.  

Habela Marian

czwartek

08:00-08:45

  1.  

Helbin – Czyżowska Ewa

piątek

10:35-11:20

  1.  

Hiroń Małgorzata

piątek

12:25-13:10 sala W 27

  1.  

Janik Sylwia

w godz. pracy 

  1.  

Jędrzejczyk Krystyna

w godz. pracy

  1.  

Kaczka Ewa

środa

08:50-09:30

  1.  

Kaleński Łukasz

środa

09.00 - 09.40

  1.  

Kamiński Piotr

środa

12:25-13:10

  1.  

Kaszycka-Rynia Magdalena

poniedziałek

10.35- 11.20

  1.  

Kosowska Małgorzata

środa

15:00-15:45

  1.  

Krawczyk Ewa

piątek

11:30-12:15

  1.  

Krupnik Łukasz

piątek

16:40-17:30

  1.  

Kruse-Jagusiak Agnieszka

środa

08:50 - 09:35

  1.  

Lewandowska Wiesława

w godzinach pracy

  1.  

Łagosz Jadwiga

środa 

08:50-09:35

  1.  

Łytek Elżbieta

czwartek

10:35 - 11:20

  1.  

Maciążka Anna

poniedziałek 

11:30 – 12:00

  1.  

Madeja Danuta

w godz. pracy

  1.  

Menert-Jastrzębska Maria

piątek

14:15-15:00

  1.  

Okarmus Piotr

Wtorek

08:50-09:35

  1.  

Pasiowiec Jacek

środa

15:50 sala W 21

  1.  

Podlejska Beata

poniedziałek

12:25-13:10

  1.  

Popek Mieczysław

Poniedziałek

12:25-13:10

  1.  

Potoczny Katarzyna

piątek

10:35-11:20

  1.  

Grząba Ewa

poniedziałek

8/:00-8:45

  1.  

Rybarczyk Ewa

Piątek

8:50-9:35

  1.  

Serwin Roman

poniedziałek

8:40-10:25

  1.  

Sieczka Ryszard

wtorek

9:40-10:25

  1.  

Spyrka Andrzej

w godzinach pracy

  1.  

Stanek Elżbieta

czwartek

09:40-10:25

  1.  

Stawowska Renata

w godzinach pracy

  1.  

Szymańska  Elżbieta

poniedziałek

15:00-15:45

  1.  

Suder Marek

 

 

  1.  

Śnieżek Ewa

poniedziałek

10:35-11:20

  1.  

Wątor Jerzy

czwartek

12:25-13:10

  1.  

Welian Beata

środa

7:10-7:55

  1.  

Wiater Łukasz

czwartek

9:40-10:25

  1.  

Wilczak Jadwiga

w godz. pracy

  1.  

Wojtanowska Marta

w godz. pracy

  1.  

Waśniowska Danuta

w godz. pracy

  1.  

Sekuła Paulina

 

 

  1.  

Żmuda Dorota

czwartek

13:20-14:05

  1.  

Kazana Piotr

czwartek

12:25-13:10

  1.  

Muniak Elżbieta

 

 

  1.  

Chmiel Marcin

środa

8:00-8:45

  1.  

Kasprzycka Małgorzata

poniedziałek

9:00- 9.45

 

  

Centrum Kompetencji Zawodowych

    

Zamówienia publiczne

Małopolska Chmura Edukacyjna

Modernizacja kształcenia zawodowego

Bezpłatne Kursy Zawodowe 2017/18

Wirtualny spacer ZSTE Skawina

Polecane strony ZST-E

   

Sport

Edukacja

- Ministerstwo Edukacji Narodowej
- Kuratorium Oświaty w Krakowie
- Centralna Komisja Egzaminacyjna
- Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Ważne strony

- Starostwo Powiatowe w Krakowie
- ECDL






Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych

32-050 Skawina
ul.M. Kopernika 13

tel.centrala: 12 276 15 22

tel.sekr./fax: 12 276 34 51
zste@home.pl