Dyżury nauczycieli

 

DYŻURY NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Termin dyżuru

  1.  

Apostoł Marcin

środa 14:00 - 14:30

  1.  

Bukita Irena

poniedziałek 14:15-15:00

  1.  

Ciaptacz  Andrzej

środa 12:30-13:00

  1.  

Czech Marek

nieobecny

  1.  

Czesak Lucyna

piątek 15:05-15:50

  1.  

Fidzińska Barbara

poniedziałek 10:35-11:00

  1.  

Fluda Szymon

piątek 15:55-16:40

  1.  

Frejc Wiesław

piątek 9:45-10:30

  1.  

Gawin Ewa

w czasie dyżuru pedagoga

  1.  

Gawlik Leszek

 

  1.  

Gąsior Urszula

środa 10:30-11:20

  1.  

Gąsiorowska Hanna

 

  1.  

Gerc-Tobiczyk Justyna

wtorek 9:40-10:25

  1.  

Gorczyca Robert

poniedziałek

15:50-16:40

  1.  

Grzesiński Mariusz

czwartek 12:25-13:10

  1.  

Habela Halina

środa 10:35-11:20

  1.  

Habela Marian

 

  1.  

Helbin – Czyżowska Ewa

czwartek 12:25-13:10

  1.  

Hiroń Małgorzata

piątek 12:30-13:10 W27

  1.  

Janik Sylwia

w godz. pracy 

  1.  

Jędrzejczyk Krystyna

w godz. pracy

  1.  

Kaczka Ewa

środa 8:00-:50

  1.  

Kaleński Łukasz

środa 8:50-9:35

  1.  

Kamiński Piotr

poniedziałek

11:30-12:15

  1.  

Kapuśniak Bożena

piątek 8:00-8:45

  1.  

Kaszycka-Rynia M.

poniedziałek 

12:25-13:10

  1.  

Kęsek-Strózik M.

urlop

  1.  

Kosowska M.

poniedziałek 

11:30-12:15

  1.  

Krawczyk Ewa

poniedziałek

11:30 - 12:15

  1.  

Krupnik Łukasz

poniedziałek

13:10-14:00

  1.  

Kruse-Jagusiak Agnieszka

środa 11:30-12:15

  1.  

Krzemień Elżbieta

czwartek 10:35-11:20

  1.  

Lewandowska Wiesława

środa 9:40-10:25

  1.  

Lisiewicz Lidia

w godz. pracy

  1.  

Łagosz Jadwiga

czwartek 10:35-9:50

  1.  

Łozińska Elżbieta

wtorek 8:50-9:50

  1.  

Łytek Elżbieta

środa 10:35-11:20

  1.  

Maciążka Anna

wtorerk 9:40-10:20

  1.  

Madeja Danuta

w godz. pracy

  1.  

Menert-Jastrzębska M.

poniedziałek

13:20-14:05

  1.  

Okarmus Piotr

środa 8:50-9:35

  1.  

Pasiowiec Jacek

środa 8:50-9:35

  1.  

Piórkowska Agnieszka

w godz. pracy

  1.  

Podlejska Beata

wtorek 11:30-12:10

  1.  

Popek Mieczysław

piątek 11:30-12:10

  1.  

Potoczny Katarzyna

czwartek 15:10-15:55

  1.  

Prokop-Gostevs Agnie.

środa 8:50-9:35

  1.  

Rokiciańska Aleks.

czwartek 11:30-12:10

  1.  

Rybarczyk Ewa

wtorek 8:50-9:35

  1.  

Serwin Roman

poniedziałek

11:30-12:15

  1.  

Sieczka Ryszard

środa 10:35-11:20

  1.  

Spyrka Andrzej

czwartek 15:00-15:50

  1.  

Stanek Elżbieta

poniedziałek

9:40-10:25

  1.  

Stawowska Renata

piątek 10:20-11:15

  1.  

Stec Anna

w godz. pracy

  1.  

Stefanowicz Agnieszka

w godz. pracy pedagoga

  1.  

Suder Marek

poniedziałek

10:35-11:20

  1.  

Śnieżek Ewa

poniedziałek

12:25-13:10

  1.  

Świątek Katarzyna

urlop

  1.  

Wątor Jerzy

 

  1.  

Welian Beata

poniewdziałek 

7:10-8:00

  1.  

Wiater Łukasz

wtorek 9:40-10:25

  1.  

Wiater Mariola

wtorek 12:25-13:10

  1.  

Wikarjak-Kempf A.

urlop

  1.  

Wilczak Jadwiga

w godz. pracy

  1.  

Wojtanowska Marta

w godz. pracy

  1.  

 

 

  1.  

 

 

  1.  

 

 

  

Centrum Kompetencji Zawodowych

 

Małopolska Chmura Edukacyjna

Modernizacja kształcenia zawodowego

Bezpłatne Kursy Zawodowe 2017/18

Wirtualny spacer ZSTE Skawina

Polecane strony ZST-E

   

Sport

Zamówienia publiczne

Facebook

Edukacja

- Ministerstwo Edukacji Narodowej
- Kuratorium Oświaty w Krakowie
- Centralna Komisja Egzaminacyjna
- Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Ważne strony

- Starostwo Powiatowe w Krakowie
- ECDL






Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych

32-050 Skawina
ul.M. Kopernika 13

tel.centrala: 12 276 15 22

tel.sekr./fax: 12 276 34 51
zste@home.pl