Nauczyciele

 

"Nauczycielowi wydaje się, że wie mnóstwo rzeczy, które stara się wtłoczyć uczniom do głowy. Filozof próbuje znaleźć odpowiedź na pytania wspólnie z uczniami."

(J.Gaarder: Świat Zofii)

Wykaz nauczycieli ZSTE w roku szkolnym 2017/2018

 

Wykaz  w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Nazwisko i Imię

Nauczany przedmiot

  1.  

Apostoł Marcin

Przedmioty mechatroniczne

  1.  

Bukita Irena

Przedmioty ekonomiczne i hotelarskie

  1.  

Chmiel Marcin

Edukacja dla bezpieczeństwa

  1.  

Ciaptacz  Andrzej

Hitoria / wiedza o społeczeństwie

  1.  

Czech Marek

Urlop

  1.  

Czesak Lucyna

Język niemiecki

  1.  

Drwal Andrzej

Przedmioty elektroniczne – KKZ

  1.  

Fidzińska Barbara

Urlop

  1.  

Fluda Szymon

Przedmioty informatyczne

  1.  

Frejc Wiesław

Przedmioty elektryczne

  1.  

Gawin Ewa

Geografia / chemia

  1.  

Gawlik Leszek

Przedmioty informatyczne

  1.  

Gąsior Urszula

Wychowanie fizyczne

  1.  

Gąsiorowska Hanna

Język angielski

  1.  

Gerc-Tobiczyk J.

Język polski

  1.  

Gorczyca Robert

Przedmioty elektryczne i informatyczne

  1.  

Grabysa Mariusz

Przedmioty informatyczne

  1.  

Grzesiński Mariusz

Przedmioty informatyczne

  1.  

Gzyl Adam

Przedmioty elektryczne

  1.  

Habela Halina

Matematyka

  1.  

Habela Marian

Wychowanie fizyczne

  1.  

Helbin – Czyżowska Ewa

Język polski / wiedza o kulturze

  1.  

Hiroń Małgorzata

Przedmioty hotelarskie

  1.  

Janik Sylwia

Pedagog szkoły

  1.  

Jędrzejczyk Krystyna

Dyrektor szkoły / przedmioty ekonomiczne

  1.  

Kaczka Ewa

Religia

  1.  

Kaleński Łukasz

Język angielski

  1.  

Kamiński Piotr

Przedmioty informatyczne

  1.  

Kapuśniak Bożena

Język polski

  1.  

Kaszycka-Rynia Magdalena

Język niemiecki

  1.  

Kazana Piotr

Historia / wiedza o społeczeństwie

  1.  

Kęsek-Strózik Magdalena

Urlop

  1.  

Kosowska Małgorzata

Język rosyjski

  1.  

Kowalówka Agnieszka

Psycholog szkoły

  1.  

Krawczyk Ewa

Przedmioty ekonomiczne i informatyczne

  1.  

Krupnik Łukasz

Wychowanie fizyczne

  1.  

Kruse-Jagusiak Agnieszka

Język  angielski

  1.  

Krzemień Elżbieta

Matematyka

  1.  

Lewandowska Wiesława

Przedmioty hotelarskie

  1.  

Lisiewicz Lidia

Bibliotekarz

  1.  

Łagosz Jadwiga

Język angielski

  1.  

Łytek Elżbieta

Przedmioty logistyczne

  1.  

Łozińska Elżbieta

Przedmioty informatyczne

  1.  

Maciążka Anna

Wychowanie fizyczne

  1.  

Madeja Danuta

Urlop

  1.  

Menert-Jastrzębska M.

Język angielski

  1.  

Muniak Elżbieta

Przedmioty hotelarskie

  1.  

Okarmus Piotr

Przedmioty elektroniczne i informatyczne

  1.  

Owczarek Dorota

Geografia

  1.  

Pasiowiec Jacek

Przedmioty logistyczne i informatyczne

  1.  

Podlejska Beata

Język polski

  1.  

Popek Mieczysław

Przedmioty elektryczne i elektroniczne

  1.  

Potoczny Katarzyna

Wychowanie fizyczne

  1.  

Prokop-Gostevs Agnieszka

Język angielski

  1.  

Rybarczyk Ewa

Urlop

  1.  

Sekuła Paulina

Rewalidacja

  1.  

Serwin Roman

Przedmioty mechatroniczne i elektroniczne

  1.  

Sieczka Ryszard

Urlop

  1.  

Spyrka Andrzej

Historia / wychowawca świetlicy

  1.  

Stanek Elżbieta

Przedmioty ekonomiczne

  1.  

Stawowska Renata

Biologia/bibliotekarz

  1.  

Stec Anna

Przedmioty ekonomiczne

  1.  

Suder Marek

Religia

  1.  

Szymańska Elżbieta

Religia

  1.  

Śnieżek Ewa

Przedmioty logistyczne i ekonomiczne

  1.  

Świątek Katarzyna

Urlop

  1.  

Waśniowska Danuta

Bibliotekarz

  1.  

Wątor Jerzy

Fizyka / matematyka

  1.  

Welian Beata

Matematyka

  1.  

Wiater Łukasz

Język angielski

  1.  

Wiater Mariola

Przedmioty ekonomiczne

  1.  

Wikarjak-Kempf Agata

Urlop

  1.  

Wilczak Jadwiga

Przedmioty elektroniczne / kierownik szkolenia praktycznego

  1.  

Wojtanowska Marta

Pedagog szkoły/wicedyrektor

  1.  

Żmuda Dorota

Matematyka

  1.  

Sęk Jurand

Przedmioty gastreonomiczne

 

  

Centrum Kompetencji Zawodowych

 

Małopolska Chmura Edukacyjna

Modernizacja kształcenia zawodowego

Bezpłatne Kursy Zawodowe 2017/18

Wirtualny spacer ZSTE Skawina

Polecane strony ZST-E

   

Sport

Zamówienia publiczne

Facebook

Edukacja

- Ministerstwo Edukacji Narodowej
- Kuratorium Oświaty w Krakowie
- Centralna Komisja Egzaminacyjna
- Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Ważne strony

- Starostwo Powiatowe w Krakowie
- ECDL






Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych

32-050 Skawina
ul.M. Kopernika 13

tel.centrala: 12 276 15 22

tel.sekr./fax: 12 276 34 51
zste@home.pl