Spotkanie świąteczne

19 grudnia 2018r. w ZSTE w Skawinie odbyło się bożonarodzeniowe spotkanie w gronie pracowników, nauczycieli i Dyrekcji Szkoły. W podniosłej atmosferze wszyscy zebrani śpiewali kolędy z akompaniamentem akordeonu w wykonaniu mgr inż. Romana Serwina oraz mgr inż. Piotra Okarmusa. Wszyscy uczestnicy spotkania odebrali najserdeczniejsze życzenia złożone przez Panią Dyrektor Krystynę Jędrzejczyk.

21 grudnia br. nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie wzięli udział  w uroczystym spotkaniu przedświątecznym. Okolicznościowe świąteczne i noworoczne życzenia dla całej społeczności szkolnej i rodzin przekazali: Pani  Dyrektor Krystyna Jędrzejczyk,  ks. Marek Suder oraz Wiktoria Pięta - Przewodnicząca Szkolnej Rady Uczniowskiej.

Uczestnicy spotkania obejrzeli spektakl - współczesną wersję jasełek - przygotowany przez uczniów klasy 2EI  pod kierunkiem mgr Ewy Kaczki. Duży aplauz publiczności wywołał również występ zespołu MECH-BAND pod kierunkiem mgr inż. Romana Serwina oraz laureatów Szkolnego Przeglądu Piosenki Świątecznej: klasy 1EM i duetu z klasy 1LG. Uroczystą przedświąteczną atmosferę wzmocnił występ Szkolnego Zespołu Tanecznego pod kierunkiem mgr Urszuli Gąsior oraz Szkolnej Orkiestry Dętej  pod batutą  mgr Tadeusza Poręby.

Bezpośrednio po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie wraz z wychowawcami udali się na tradycyjne Wigilie zorganizowane w zespołach klasowych.

  

Centrum Kompetencji Zawodowych

    

Zamówienia publiczne

Małopolska Chmura Edukacyjna

Modernizacja kształcenia zawodowego

Bezpłatne Kursy Zawodowe 2017/18

Wirtualny spacer ZSTE Skawina

Polecane strony ZST-E

   

Sport

Edukacja

- Ministerstwo Edukacji Narodowej
- Kuratorium Oświaty w Krakowie
- Centralna Komisja Egzaminacyjna
- Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Ważne strony

- Starostwo Powiatowe w Krakowie
- ECDL


Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych

32-050 Skawina
ul.M. Kopernika 13

tel.centrala: 12 276 15 22

tel.sekr./fax: 12 276 34 51
zste@home.pl