"Informatyka śledcza i cyberbezpieczeństwo"

"Informatyka śledcza i cyberbezpieczeństwo"

14 marca 2019 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Techniczno - Ekonomicznych w Skawinie  przedstawiciel firmy  e-Detektywi sp. z o. o przeprowadzi prelekcję pt. „Informatyka śledcza i cyberbezpieczeństwo. Uczestnikami spotkania będą  uczniowie klas technikum informatycznego i elektronicznego. Istniejąca od 2010 r. firma e-Detektywi sp. z o.o. specjalizuje się w usługach z zakresu informatyki śledczej, bezpieczeństwa teleinformatycznego, wywiadu gospodarczego i szkoleń specjalistycznych dotyczących m.in. procedur dochodzeniowo-śledczych, detektywistyki, nowych technologii informatycznych oraz bezpieczeństwa informacji i danych osobowych. Ponadto firma oferuje wsparcie merytoryczne, techniczne i osobowe z zakresu informatyki śledczej, dochodzeń korporacyjnych oraz cyberbezpieczeństwa realizowane przez profesjonalny i kompetentny zespół sprawdzonych specjalistów.

 

  

Centrum Kompetencji Zawodowych

    

Zamówienia publiczne

Małopolska Chmura Edukacyjna

Modernizacja kształcenia zawodowego

Bezpłatne Kursy Zawodowe 2017/18

Wirtualny spacer ZSTE Skawina

Polecane strony ZST-E

   

Sport

Edukacja

- Ministerstwo Edukacji Narodowej
- Kuratorium Oświaty w Krakowie
- Centralna Komisja Egzaminacyjna
- Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Ważne strony

- Starostwo Powiatowe w Krakowie
- ECDL


Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych

32-050 Skawina
ul.M. Kopernika 13

tel.centrala: 12 276 15 22

tel.sekr./fax: 12 276 34 51
zste@home.pl