Dni Promocji Zdrowia

W dniach 18 - 22 marca 2019 roku, już po raz kolejny, w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie odbyły się Dni Promocji Zdrowia. Organizatorką tegorocznego wydarzenia pod hasłem: „zacznij działać – nie czekaj do magicznego poniedziałku” była nauczycielka wychowania fizycznego Anna Maciążka.

            Dni Promocji Zdrowia, jak zwykle, cieszyły się dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem ze strony uczniów. Celem tej fantastycznej imprezy było zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej i zaszczepienie prozdrowotnych nawyków spędzania wolnego czasu. W programie imprezy znalazły się m.in. zajęcia z jogi, które poprowadziła nauczycielka jogi integralnej Dorota Kociołek. Pierwszy Dzień Wiosny uczniowie przywitali tańcem „belgijka", który każdy mógł zatańczyć podczas aktywnej przerwy przy akompaniamencie skocznej muzyki. Na zakończenie uczniowie wzięli udział w lekcji online z wykorzystaniem intensywnego treningu Ewy Chodakowskiej. Akcji towarzyszyła tematyczna wystawa, motywująca do stawiania sobie wyzwań i cieszenia się nawet z najmniejszych sukcesów.

 

  

Centrum Kompetencji Zawodowych

    

Zamówienia publiczne

Małopolska Chmura Edukacyjna

Modernizacja kształcenia zawodowego

Bezpłatne Kursy Zawodowe 2017/18

Wirtualny spacer ZSTE Skawina

Polecane strony ZST-E

   

Sport

Edukacja

- Ministerstwo Edukacji Narodowej
- Kuratorium Oświaty w Krakowie
- Centralna Komisja Egzaminacyjna
- Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Ważne strony

- Starostwo Powiatowe w Krakowie
- ECDL


Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych

32-050 Skawina
ul.M. Kopernika 13

tel.centrala: 12 276 15 22

tel.sekr./fax: 12 276 34 51
zste@home.pl