Zastępstwa

W dniu 14.12.2018 (piątek) obowiązuje rozkład dzwonków

według osobnego harmonogramu dostępny na terenie szkoły

 

Zastępstwa na 12 grudnia 2018r. (środa)

Nieobecni: mgr E. Grząba, mgr E. Śnieżek, mgr A. Kowalówka, mgr S. Janik,
mgr M. Menert-Jastrzębska, mgr inż. J. Wilczak, mgr M. Kosowska

Dyżur   7:00-13:00 mgr M. Wojtanowska

Dyżur 13:00-17:00 mgr inż. W. Lewandowska

Olimpiada ZUS etap II uczniowie według listy godz. 10:00 biblioteka

 

Dzień: 12.12.2018 (Śr)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Grząba Ewa 1EM Wiedza o kulturze s.56 Zajęcia świetlicowe / grupa przychodzi później grupy basenowe zaj. świetlicowe, pozostali przychodzą na l.3
3 Grząba Ewa 1TA Wiedza o kulturze s.56 Zajęcia świetlicowe Zajęcia świetlicowe
4 Grząba Ewa 1LG Wiedza o kulturze s.56 Zajęcia świetlicowe Zajęcia świetlicowe
5 Grząba Ewa 1EM Geografia s.56 Zajęcia świetlicowe Zajęcia świetlicowe
6 Grząba Ewa 4LG Matematyka s.59 Rybarczyk Ewa  
7 Grząba Ewa 2EI|t.ekonom Geografia s.56 Uczniowie zwolnieni do domu grupa zwolniona po l. 6
8 Kosowska Małgorzata 2AM|j0r Język rosyjski s.31 Uczniowie zwolnieni do domu grupa zwolniona po l. 7
8 Kosowska Małgorzata 2EI|j0r Język rosyjski s.31 Uczniowie zwolnieni do domu grupa zwolniona po l. 7
8 Kosowska Małgorzata 2LG|j0r Język rosyjski s.31 Uczniowie zwolnieni do domu grupa zwolniona po l. 7
8 Kosowska Małgorzata 2T|j0r Język rosyjski s.31 Uczniowie zwolnieni do domu grupa zwolniona po l. 7
10 Kosowska Małgorzata 3I|jr0 Język rosyjski s.31 Uczniowie zwolnieni do domu grupa zwolniona po l. 9
10 Kosowska Małgorzata 3LG|jr0 Język rosyjski s.31 Uczniowie zwolnieni do domu grupa zwolniona po l. 9
10 Kosowska Małgorzata 3TE|jr0 Język rosyjski s.31 Uczniowie zwolnieni do domu grupa zwolniona po l. 9
4 Menert-Jastrzębska Maria 4LG|1a Język angielski s.31 Złączenie grup całość mgr J. Łagosz
1 Śnieżek Ewa 4LG pracownia obsługi jednostek zewnętrznych W21 Uczniowie przychodzą później klasa przychodzi na l. 4
2 Śnieżek Ewa 4LG logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych W21 Uczniowie przychodzą później klasa przychodzi na l. 4
3 Śnieżek Ewa 4LG logistyka w jednostkach gospodarczych i administracyjnych W21 Uczniowie przychodzą później klasa przychodzi na l. 4
6 Śnieżek Ewa 1LG procesy magazynowe W21 Zajęcia świetlicowe / grupa zwolniona do domu grupa j. niemieckiego zaj. świetlicowe pozostali zwolnieni po l. 5
7 Śnieżek Ewa 2LG procesy magazynowe W21 Zajęcia świetlicowe / grupa zwolniona do domu grupa j. niemieckiego zaj. świetlicowe, pozostali zwolnieni po l. 6

Zastępstwa na 11 grudnia 2018r. (wtorek)

Nieobecni: mgr M. Kosowska,  mgr E. Śnieżek, od lek. 3 mgr D. Żmuda, mgr M. Menert-Jastrzębska

Wycieczka klasy 2 AM mgr P. Kazana, mgr A. Ciaptacz

Dyżur 7:00-13:00 mgr inż. W. Lewandowska

Dzień: 11.12.2018 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Menert-Jastrzębska Maria 2LG|2a Język angielski s.31 Uczniowie przychodzą później  
2 Menert-Jastrzębska Maria 3KW|kucharz język angielski zawodowy s.31 Uczniowie przychodzą później  
3 Menert-Jastrzębska Maria 4LG|1a Język angielski s.31 Zajęcia świetlicowe  
4 Menert-Jastrzębska Maria 3TE|2a Język angielski s.31 Zajęcia świetlicowe  
Dzień: 11.12.2018 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Ciaptacz Andrzej 1TA Historia s.48 Zamiast zaj. wychowawcze mgr inż R. Gorczyca zamiast 2AM
3 Ciaptacz Andrzej 1EM Historia s.48 Zajęcia świetlicowe / grupa przychodzi później grupa mgr K. Potoczny zaj. świetlicowe, pozostali przychodzą na l. 4
4 Ciaptacz Andrzej 1LG Historia s.48 Zamiast zaj. wychowawcze dr M. Apostoł zamiast 2AM
5 Ciaptacz Andrzej 1LG Historia s.48 Zamiast Fizyka mgr J. Wątor zamiast 2AM
6 Ciaptacz Andrzej 3TE Historia i społeczeństwo s.48 Zajęcia świetlicowe Zajęcia świetlicowe
7 Ciaptacz Andrzej 1W1 Historia s.48 Zamiast zaj. wychowawcze mgr M Habela zamiast 2AM
4 Kazana Piotr 2W1 Historia s.30 Zamiast GDD mgr M. Popek zamiast 2AM
5 Kazana Piotr 3KW Wiedza o społeczeństwie s.30 Zajęcia świetlicowe Zajęcia świetlicowe
7 Kazana Piotr 2W1 Zajęcia z wychowawcą s.30 Zajęcia świetlicowe / grupa zwolniona do domu grupa WF zaj, świetlicowe, pozostali zwolnieni po l.6
0 Kosowska Małgorzata 2EI|j1r Język rosyjski s.30 Uczniowie przychodzą później klasa przychodzi na l. 1
0 Kosowska Małgorzata 2I|j1r Język rosyjski s.30 Uczniowie przychodzą później klasa przychodzi na l. 1
0 Kosowska Małgorzata 2LG|j1r Język rosyjski s.30 Uczniowie przychodzą później klasa przychodzi na l. 1
1 Kosowska Małgorzata 4E|1r1 Język rosyjski s.30 Uczniowie przychodzą później klasa przychodzi na l. 2
1 Kosowska Małgorzata 4I|1r1 Język rosyjski s.30 Uczniowie przychodzą później klasa przychodzi na l. 2
1 Kosowska Małgorzata 4LG|1r1 Język rosyjski s.30 Uczniowie przychodzą później klasa przychodzi na l. 2
1 Kosowska Małgorzata 4T|1r1 Język rosyjski s.30 Uczniowie przychodzą później klasa przychodzi na l. 2
2 Śnieżek Ewa 2LG magazyny dystrybucyjne W21 Zajęcia świetlicowe Zajęcia świetlicowe
3 Śnieżek Ewa 2LG Język polski W21 Helbin-Czyżowska Ewa  
4 Śnieżek Ewa 4LG Zajęcia z wychowawcą W21 Zajęcia świetlicowe Zajęcia świetlicowe
5 Śnieżek Ewa 2LG procesy magazynowe W21 Zajęcia biblioteczne Zajęcia biblioteczne
7 Śnieżek Ewa 3LG pracownia obsługi jednostek zewnętrznych W21 Uczniowie zwolnieni do domu klasa zwolniona po l. 6
3 Żmuda Dorota 1TA|t.hotel Matematyka s.35 Złączenie grup całość mgr E. Rybarczyk

 

 

 

 

 

 

 

  

Centrum Kompetencji Zawodowych

    

Zamówienia publiczne

Małopolska Chmura Edukacyjna

Modernizacja kształcenia zawodowego

Bezpłatne Kursy Zawodowe 2017/18

Wirtualny spacer ZSTE Skawina

Polecane strony ZST-E

   

Sport

Edukacja

- Ministerstwo Edukacji Narodowej
- Kuratorium Oświaty w Krakowie
- Centralna Komisja Egzaminacyjna
- Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Ważne strony

- Starostwo Powiatowe w Krakowie
- ECDL






Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych

32-050 Skawina
ul.M. Kopernika 13

tel.centrala: 12 276 15 22

tel.sekr./fax: 12 276 34 51
zste@home.pl